Usługi

Tłumaczenia

Tłumaczenia

Nie każde tłumaczenie to lokalizacja, ale nie ma lokalizacji bez tłumaczeń. Dlatego tłumaczenia są podstawową usługą wykonywaną w Centrum Lokalizacji CM. Wykonujemy tłumaczenia z różnych dziedzin, a branże, w których się specjalizujemy, opisano poniżej.

Czytaj więcej

Lokalizacja

Lokalizacja

Lokalizacja jako nazwa usługi funkcjonuje w języku polskim stosunkowo od niedawna. Jest to usługa językowa, której celem jest doprowadzenie produktu pochodzącego z innego kraju do takiej postaci, aby jego obsługa była dla użytkownika równie zrozumiała, jak obsługa produktów lokalnych.

Czytaj więcej

Internacjonalizacja

Internacjonalizacja

Internacjonalizacja (i18n) to usługa obejmująca tworzenie i modyfikowanie aplikacji w taki sposób, aby ułatwić dostosowanie jej do wielu różnych języków, bez konieczności wprowadzania dalszych zmian w kodzie samej aplikacji. Internacjonalizacja przygotowuje aplikację do lokalizacji i jest procedurą, która zazwyczaj ją poprzedza. Lokalizacja oprogramowania bez wcześniejszej internacjonalizacji jest znacznie bardziej kosztowna, czasochłonna, a często zupełnie niemożliwa.

Czytaj więcej

Testowanie oprogramowania

Testowanie oprogramowania

Centrum Lokalizacji CM oferuje testowanie zlokalizowanego oprogramowania zarówno zdalne, jak i w siedzibie klienta. Jeśli oprogramowanie jest lokalizowane przez nas, testowanie jest częścią usługi i jest wliczone w jej koszt. Istnieje również możliwość zamówienia testowania materiałów lokalizowanych przez inne firmy.

Czytaj więcej

Obsługiwane języki

Obsługiwane języki

Centrum Lokalizacji CM specjalizuje się w realizacji projektów tłumaczeniowych na języki środkowo- i wschodnioeuropejskie. Nasz zespół, składający się z grupy doświadczonych tłumaczy oraz sieci biur partnerskich w całej Europie umożliwia realizację zleceń wyłącznie przez osoby, dla których język docelowy jest językiem ojczystym.

Czytaj więcej