Sprzedażowe

Studia z zakresu marketingu i sprzedaży cieszą się dziś ogromnym zainteresowaniem. Na rynku pracy widać stale rosnące zapotrzebowanie na specjalistów z tych dziedzin.

Żadne przedsiębiorstwo nie pozostaje dziś bierne i nie oczekuje, że marka będzie sprzedawała się sama. Za sukcesem firmy stoi cały sztab specjalistów do spraw marketingu i sprzedaży. Promocja i sprzedaż usług nie jest jednak procesem tak oczywistym, jak ma to miejsce w przypadku konkretnego produktu. Klient nie może usługi obejrzeć ani dotknąć, co stawia nie lada wyzwanie przed pracownikami działu marketingu i sprzedaży.

Globalizacja rynku światowego wymusza na przedsiębiorstwach różnych sektorów tworzenie wielojęzycznych dokumentacji swoich produktów, witryn internetowych czy korespondencji firmowej. Firmy coraz rzadziej koncentrują się na działalności jedynie w obrębie rynku krajowego. Potrzeby tłumaczeniowe i lokalizacyjne stale rosną i dotyczą nie tylko światowych koncernów.

Praktyka w Centrum Lokalizacji CM umożliwia praktyczne poznanie zasad wymagającego marketingu usług tłumaczeniowych na rynku polskim i zagranicznym.

Aby dowiedzieć się więcej na temat praktyk organizowanych w CM, prosimy o zapoznanie się z programem, a także o kontakt telefoniczny z biurem lub mailowy na adres hr@cmlocalization.eu.


Patrz także

Informatyczne

Informatyczne

Nowoczesna firma zajmująca się usługami tłumaczeniowymi, a do takich niewątpliwie zalicza się Centrum Lokalizacji CM, wykorzystuje w swojej pracy liczne narzędzia informatyczne. Należą do nich oczywiście programy CAT, ale to tylko jedno z wielu rozwiązań, które stosujemy codziennie w naszej pracy.

Czytaj więcej

Tłumaczeniowe

Tłumaczeniowe

Zapraszamy osoby pragnące rozwinąć swoje umiejętności w zakresie translatoryki i tłumaczeń technicznych. Praktyki tłumaczeniowe są skierowane do studentów i młodych absolwentów, którzy wiążą swoją przyszłość z tłumaczeniami pisemnymi i technicznymi z użyciem zaawansowanych programów CAT i kontroli jakości.

Czytaj więcej

Zarządzanie projektem

Zarządzanie projektem

Zapraszamy osoby pragnące sprawdzić w praktyce i poszerzyć swoją wiedzę z dziedziny zarządzania projektami do odbycia praktyki w naszej firmie. Jest ona skierowana zarówno do studentów i młodych absolwentów, którzy wiążą swoją przyszłość z branżą lokalizacyjno-tłumaczeniową, jak i tych, którzy planują pracę na stanowisku kierownika projektu w innej branży.

Czytaj więcej