CM poleca

Oferta edukacyjna

Oferta edukacyjna

Centrum Lokalizacji CM, pragnąc zwiększać kompetencje przyszłych tłumaczy, handlowców, informatyków oraz kierowników projektu podejmuje współpracę z wyższymi uczelniami prowadzącymi kierunki studiów związanych z translatoryką, ekonomią, informatyką i zarządzaniem projektami.

Czytaj więcej

Praktyki studenckie

Praktyki studenckie

Centrum Lokalizacji CM zajmuje się nie tylko usługami komercyjnymi. Służymy naszą wiedzą studentom i wszystkim, którzy chcieliby praktycznie zapoznać się z pracą w nowoczesnej firmie lokalizacyjnej. Nasza oferta praktyk to przede wszystkim tłumaczenia, ale zapraszamy również osoby chcące posiąść praktyczną wiedzę informatyczną, sprzedażową i z zakresu zarządzania projektami.

Czytaj więcej

Nasze artykuły

Nasze artykuły

Efektem naszej pracy jest między innymi stałe doskonalenie warsztatu, opracowywanie nowych rozwiązań oraz optymalizacja różnych etapów cyklu obsługi projektu lokalizacyjnego. Staramy się promować dobre praktyki i dzielić się nimi z innymi, ponieważ uważamy, że upowszechnianie dobrej jakości poprawia rynek i wpływa korzystnie na naszą pozycję i wizerunek.

Czytaj więcej