Praktyki studenckie

Informatyczne

Informatyczne

Nowoczesna firma zajmująca się usługami tłumaczeniowymi, a do takich niewątpliwie zalicza się Centrum Lokalizacji CM, wykorzystuje w swojej pracy liczne narzędzia informatyczne. Należą do nich oczywiście programy CAT, ale to tylko jedno z wielu rozwiązań, które stosujemy codziennie w naszej pracy.

Czytaj więcej

Sprzedażowe

Sprzedażowe

W związku ze stale poszerzającą się bazą klientów CM oferuje możliwość odbycia praktyk z zakresu sprzedaży i promocji usług. Praktyki są skierowane do wszystkich studentów i młodych absolwentów, którzy są zainteresowani tym obszarem działalności, a także podniesieniem kwalifikacji zawodowych oraz zdobyciem pierwszych doświadczeń w pracy.

Czytaj więcej

Tłumaczeniowe

Tłumaczeniowe

Zapraszamy osoby pragnące rozwinąć swoje umiejętności w zakresie translatoryki i tłumaczeń technicznych. Praktyki tłumaczeniowe są skierowane do studentów i młodych absolwentów, którzy wiążą swoją przyszłość z tłumaczeniami pisemnymi i technicznymi z użyciem zaawansowanych programów CAT i kontroli jakości.

Czytaj więcej

Zarządzanie projektem

Zarządzanie projektem

Zapraszamy osoby pragnące sprawdzić w praktyce i poszerzyć swoją wiedzę z dziedziny zarządzania projektami do odbycia praktyki w naszej firmie. Jest ona skierowana zarówno do studentów i młodych absolwentów, którzy wiążą swoją przyszłość z branżą lokalizacyjno-tłumaczeniową, jak i tych, którzy planują pracę na stanowisku kierownika projektu w innej branży.

Czytaj więcej